İNYA Markamızla Uluslararası Dubai Gulfood 2020 Fuarındayız..

İNYA markamızla Uluslararası Dubai Gulfood 2020 fuarındayız.

GÖKÇEADA BELEDİYESİ HEYETİ İNYA’YA HAYRAN KALDI

İlimizde belediyeler bazında gerçekleştirilen tarımsal ve kırsal kalkınmaya yönelik çalışmaları inceleme maksadıyla bulunan Gökçeada Belediyesi heyeti Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’i makamında ziyaret etti.  Aydın Büyükşehir Belediyesi temsilcileri ile birlikte Germencik Belediyesi’ne ziyarette bulunan Gökçeada Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Aydın ve belediye yetkilileri Öndeş’ten Germencik Belediyesi’nin kırsal kalkınma ile ilgili proje ve çalışmaları hakkında bilgi…

GERMENCİK BELEDİYESİ AGRO EXPO 15. İZMİR ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARI

Germencik Belediyesi olarak 205 çiftimizi AGRO EXPO 15. İzmir Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarına götürdük. Belediye Başkanımız Fuat Öndeş ve çiftçilerimiz İNYA standımızı ziyaret etti.

AGRO EXPO 15.İZMİR ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARI

AGRO EXPO 15. İzmir Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarında İNYA standımızı açtık. Fuarın ilk gününde Germencik Belediye Başkanımız Sayın Fuat Öndeş’in büyük projesi, bir üretici markası olan İNYA yine büyük ilgi gördü. Standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçi ve katılımcılarımıza hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyoruz.

8.ULUSLARARASI AYDIN TARIM GIDA VE HAYVANCILIK FUARI

8. Uluslararası Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarında açmış olduğumuz İNYA standımızı Tuğba Özay ziyaret etti.

İNYA STANDIMIZ 8.ULUSLAR ARASI TARIM GIDA VE HAYVANCILIK FUARINDA

İNYA standımız 8. Uluslararası Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarında açıldı.

İNYA

Germencik Belediye Başkanımız Fuat Öndeş İzmir Buca’da şube açan Halk Ege Et’in açılışına katıldı. İNYA ürünlerinin de yer aldığı Halk Ege Et hayırlı olsun.

İZMİR BAYRAKLI WESTPARK AVM YÖRESEL ÜRÜNLER FESTİVALİ

İzmir Bayraklı Westpark AVM’de düzenlenen Yöresel Ürünler Festivalinde açtığımız İNYA standımızı Germenci̇k Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Muttalip Özsemerci ziyaret etti.

İZMİR BAYRAKLI WESTPARK YÖRESEL ÜRÜNLER FESTİVALİ

İzmir Bayraklı Westpark Park AVM’de düzenlenen Yöresel Ürünler Festivali’nde İNYA standımızın açılışını gerçekleştirdik. Germencik’imizin markası İNYA’yı tüm fuar ve organizasyonlarda tanıtmaya devam edeceğiz.

“Kanaatim odur ki, muhakkak suretle birleşmede kuvvet vardır.Kooperatif yapmak, maddi ve manevi kuvvetleri, zekâ ve maharetleri birleştirmek demektir.”

Gazi M. Kemal ATATÜRK