GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ’E ULUSLARARASI ZİYARET

“İNYA MARKALI ZEYTİNYAĞI VE KURU İNCİR HEDİYESİ”

Germencik Himmet Çondur Cumhuriyet Ortaokulu olarak Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen “You and Me Through Art To Better Future Erasmus+” projesi kapsamında Polonya, Portekiz ve Letonya’dan gelen misafirler Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’i makamında ziyaret etti. Öğrencilerin daha keyifli ve verimli öğrenmelerini sağlamak amacıyla sanatsal faaliyetler planlamak ortak ülkelerle bu etkinlikleri paylaşmak maksadıyla gerçekleştirilen proje kapsamında Belediye Başkanı Öndeş’i ziyaret eden heyet projelerinden bahsetti. Misafirler ayrıca daha sonraki bir zamanda Germencik’e gelerek kültürel bir gezi yapmayı planladıklarını da aktardılar. Belediye Başkanı Fuat Öndeş gereken desteği vereceklerini ve kendilerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacaklarını söyledi.

Gerçekleştirilen sohbetin ardından Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş misafirlere Germencik Belediyesi ve 6 tarımsal kalkınma kooperatifinin iş birliği ile İNYA markası altında üretilen soğuk sıkım zeytinyağı ve kuru incir hediye etti.  Belediye Başkanı Öndeş misafirlere nazik ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

“Kanaatim odur ki, muhakkak suretle birleşmede kuvvet vardır.Kooperatif yapmak, maddi ve manevi kuvvetleri, zekâ ve maharetleri birleştirmek demektir.”

Gazi M. Kemal ATATÜRK